27 Mart 2016 Pazar

Paykasa Kart

Kredi cardı kullanımı her geçen gün artmakta, sağlanan basitlık ve kolaylik ile binlerce kullanıcı çevrimiçi ödemelerde card bilgilerini girerek alışverişlerini tamamlamaktadır. Ancak hackerler boş durmamakta ve ne kadar güvenilir de olsa da internet üzerinden kırdıkları şifreler sonucunda bireylere büyük zararlar yaşatabilmektedir. Bu tehlikelere hiç girmek istemeyenler için güvenilir kullanımı bulunan yeni bir sistem oluşmuş olmakta ve paykasa adı verilen bu sistem vasıtası ile kullanacağınız miktarı oluşturulan e- cüzdan içerisine yükleyerek hiçbir şahsi veri girmeden alışveriş yapma imkânı ortaya çıkmaktadır. Hem alışveriş hem de oyun sitelerinde geçerli olan bu card vasıtası ile limitler aşılmamakta, bütçelerde lüzumsuz delikler oluşmamaktadır.

Nakit kullanımında yeni bir dönem olarak değerlendirilebilen bu sistemde çevrimiçi ve güvenilir ödeme fırsatları yakalanmaktadır. 10, 20, 50, 100, 200 ve en yüksek olarak 250 Euro card miktarları satın alınabilmektedir. İstediğiniz tutarı seçerek banka havalesi ile karşı hesaba aktardığınız para sonrasında 16 haneli bir pin numarası verilmekte ve verilen kod numarası yalnız bir kere kullanabilmek mümkündür. Daha sonrasında geçersiz olan bu numara herhangi bir banka hesabı olmamakta, yalnızca tek kullanımlık bir ödeme şifresi olarak verilmektedir. Her defasında farklı pin numarası almanızda güvenlik açısından güçlü bir özellik olmakta, art niyetli kişilerin bu şifrelere ulaşmasını imkânsız hale getirebilmektesiniz. Paykasa bozdurma alarak hiçbir şahsi bilginizi paylaşmak zorunda kalmayacağınız gibi alışverişlerinizin genel toplamanı ilk sırada sınırlandırarak bütçelerinizin aşılmasını önleyebilirsiniz.

Genel olarak ödeme alanında karşınıza gelecek bir seçenek olarak paycardınızı kullanabileceksiniz. Paykasa nedir, sorusunu güvenilir ve bütçenizi aşmadan yapacağınız alışverişleriniz sonrasında yanıtlayabileceksiniz. Sağlanan yüksek düzey güvenlik sistemi vasıtası ile alışverişlerde herhangi bir olumsuzlukla karşılaşma oranı sıfırlanmış olacaktır. Kredi cardı kullanımlarında çok fazla problem bulunmakta, bilhassa bütçeleri aşan limitlerin sonuna kadar zorlanması ailelere ödeme alanında çok fazla problem yaşatmaktadır. Paycard bu nedenden dolayı tercih edilmekte, ön ödemeli sistemlerin verdiği üstünlük ile harcanacak miktara sınırlandırma getirilmektedir. Alışveriş esnasında sınırlanamayan harcamalar öncesinde sınırlandırılarak üstünlüklı alışveriş imkânları oluşturulmaktadır. Bu sayede oluşturulan güvenilir alışveriş sistemi bunun yanı sıra hesaplı alışverişlerde ortaya çıkaracaktır.