29 Ocak 2016 Cuma

Ucuz Astropay Kart

Gün geçtikçe kullanım alanı genişleyen ve insanlar tarafından sevilmeye başlanan ucuz astropay da bozum prosedürleri de problemsiz olarak yürütülmektedir.Bir astropay kart aldıktan sonra bir kısmını kullandınız ve limitin kalan diğer kısmını kullanmaktan vazgeçtiniz diyelim hemen bu kalan limiti nakite çevirebilirsiniz.Yani kalan astropay bakiyenizi bozdurabilirsiniz.

Ukash vb. çoğu kartlarda bilindiği gibi tek kullanım bakiyeler mevcuttu.Yani siz şayet 10 dolarlık bir ukash aldıysanız bunu kullanmak zorundaydınız.Ancak astropay kartınızı defalarca limitiniz dolana kadar kullanabildiğiniz gibi bozdurma prosedürü de yaptırabilirsiniz.Astropay limitinizi %10 komisyon ile sitemiz üzerinden bozdurabilirsiniz.

Ucuz Astropay kullanımı gittikçe yaygınlaştığı şu günlerde buna paralel olarak bozdurma prosedürleri için de bize başvuran kişi sayısı gittikçe artıyor. Astropay limitinizi %10 komisyon ile bize bozdurarak limitinizi nakite çevirebilirsiniz.Bize açıkladığınız herhangi bir banka hesabınıza bozum prosedürü yapıldıktan sonra ücretiniz üzerinden %10 komisyon kesildikten hemen sonra paranız banka hesabınıza yatırılır.Böylelikle kullanmak istemediğiniz ve nakite çevirmek istediğiniz astropaylarınızı basitçe bozdurabilirsiniz.

Sitemizde astropay hakkında bilgilendirme makalelerini bazı zamanlar yayınlayacağız.Amacımız dünyada son derece yaygın olup yalnız Türkiye’de yeni yeni tanınmış bu sanal kart ödeme sistemini size tanıtmaktır. Güvenli Astropay ile hiçbir şahsi bilgi,kredi kartı bilgi vermeden alışverişlerinizi yapabilirsiniz.Bu kadar kullanışlı ve güvenlikli bir sistemi sizlere yazacağımız bilgilendirme yazıları ile yer yer aktaracağız.

Sitemizin canlı destek bölümünden,sitemizin iletişim bölümündeki formdan,telefon numaramızdan ya da Skype adgörselizden bize herzaman erişebilirsiniz. Ucuz Astropay alım prosedürlerinizin yanısıra bozum prosedürlerinizi de yapabilirsiniz.

Astropay alımlarınıza bonus http://www.astropaykartsatinal.gen.tr/ sitesinde.